18872.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Fleur Cowles: Der Fall Salvador Dali. Die Biographie eines großen Exzentrikers. München, é.n, Langen-Müller. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papírborítóval.