18812.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Gregoroviu,[Ferdinand]: Lucrezia Borgia egykorú okiratok és levelezések nyomán. Ford.: Márkus Miklós, Feleki József. Bp., 1892., Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés kopott borítóval, sérült gerinccel.