18877.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ifj. Gonda Béla: A női divat művészete. Winkler Margit rajzaival. Bp., 1916., Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.