18692.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
Láng Mihály: A munkaszeretetre való nevelés módja. (3-12 éves magyar gyermekek kézi-munkáinak gyüjteménye.) A képeket rajzolta Láng Mihályné. Bp., 1900., Athenaeum, VII+196 p.+1-11,13-76 t. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal, a táblákon szakadással, a 12. tábla hiányzik, a 62-es tábla kétszer szerepel.