18785.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
11
Móricz Zsigmond: Erdély. - - történelmi regénytrilógiája. Tündérkert. A nagy fejedelem. A nap árnyéka. Bp., 1935, Athenaeum, 904 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.