18860.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
19
Rejtő Jenő/P. Howard: Vesztegzár a Grand Hotelben. Első kiadás. ; Hozzákötve: Piszkos Fred közbelép... (Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.) Első kiadás. Bp.,(1939-1941.),Nova, 192; 223+1 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón másolt borítóval, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal, az első rész feltehetőleg körbevágott.