18784.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Szabó Magda 4 műve (3 kötet): Freskó. Bp., 1964, MagvetÅ‘. + A szemlélÅ‘k. Bp., 1973, MagvetÅ‘. ElsÅ‘ kiadás. + Alvók futása - Zeusz küszöbén. Szabó Magda művei. Bp., 1976, MagvetÅ‘ - Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.