Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., 1921. , Athenaeum. Els... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500056/Takats-Sandor-A-regi-Magyarorszag-jokedve-Bp-1921-Athenaeum-Elso-kiadas-Kiadoi-arany~II2827570
2827570
18750
440
Beschreibung: Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., 1921. , Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott laza egészvászon kötésben. Csak első kötet.
: tg