Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Zádor Anna: A magyar reformkor művészete.
A szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1961., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.