Hont Ferenc: Az eltűnt magyar színjáték. Hivatásos színjátszásunk a Honfoglalástól a mohácsi vészig Bp., 1940, Officina. Félvászon kötés, volt könyvtári példány.
Banner Zoltán: Bordi András. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Molnár Edit: Gyepsori emberek. (Fotókiállítási katalógus). Szerk.: Szarka Klára. Bp., 2014, Magyar Művészeti Akadémia. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Malonyai Dezső: A magyar nép művészete I-V. kötet Komplett Reprint. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és színes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban tékával