18369.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Németh Lajos: Csontváry. Bp., é.n., Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, kopott kartontokban.