18386.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.