18482.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
Gyakorlati gazdalexikon I. köt. A-I. Szerk.: Mille Géza. Bp., [1927], Sylvester-ny. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott,kissé foltos borítóval.