900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Az ezeregy éjszaka meséi. Vál., ford. és az utószót írta: Honti Rezső. Bp., 1956, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.