2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Milne, A[lan] A[lexander]: Micimackó kuckója. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. (Bp., 1956), Kossuth (Athenaeum ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.