2 600 HUF
Pogány Béla: Fizika a Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. Bp., 1933, Pallas. Kiadói kopott félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel: a kassai "M. Kir. "Horthy Miklós" Honvéd Repülő Akadémia" bélyegzésével.