18140.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Budapesti üdvözlet. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térkép-melléklettel (Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész.: Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, 78,5x63 cm). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírtokban, jó állapotban.