18131.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Matics Pál: Adatok Szalkaszentmárton történetéhez. Szalkaszentmárton, 1970, Községi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.