18132.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Kínai rejtelmek. Ford.: Sajó Aladár. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 179+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.