18541.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A magyar nép. Szerk.: Bartucz Lajos. A művelődés könyvtára 9. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé laza kötéssel.