13436.
440. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970. 1:1-es nagyÃtás fotópapÃrra. Jelzett fotóművészeti alkotás, matt fekete paszpartuval. Hátoldalán a művész bélyegzÅ‘jével. Felületi sérüléssel. 38x25 cm