13819.
440. Gelaufene Fernauktion
Foto
11 000 HUF
18
cca 1870-1910 Régi fotóalbum, benne kb. 80 db fotóval, nagyrészt keményhátú fotókkal, de benne néhány fotólap, és két ferrotípia. Kopott koronás monogramos egészbőr fotóalbumban, sérült gerinccel és kötéssel, egy kijáró táblával, kisebb sérülésekkel, változó állapotban, különféle méretben, intézményi bélyegzéssel.