10 000 HUF
14
Banksy: Feed me with love. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 115/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked