10111. 440. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
28
0 HUF
Hajós Hollanda Éva (1935-): Visegrád, Dunakanyar. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 36x54 cm. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk