48 000 HUF
127,32 EUR, 137,14 USD
Kántor Lajos (1922-2013): Budai táj, 1960. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60x80 cm.