10191. 440. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
9
0 HUF
Kunt Ernő (1920-1994): Emlékezés egy tulipáncsokorra, 1964. Fametszet, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 70×83 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk