44 000 HUF
116,71 EUR, 125,71 USD
Nagy Imola (1976-): Elrejtőzve. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30x30 cm