Nyergesi István (1900-1989): Útközben. Kréta, papír, jelzett, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nyergesi-Istvan-1900-1989-Utkozben-Kreta-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-41x54-cm~II2888548
2888548
10253
440
Beschreibung: Nyergesi István (1900-1989): Útközben. Kréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 41x54 cm