Prohászka Antal (1935-): Cím nélkül, olaj, farost 50x60 cm Jelzett, Ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Prohaszka-Antal-1935-Cim-nelkul-olaj-farost-50x60-cm-Jelzett-Keretben~II2857267
2857267
10274
440
30000
Beschreibung: Prohászka Antal (1935-): Cím nélkül, olaj, farost 50x60 cm Jelzett, Keretben.
: pk