Rau Tibor (1934-2000): Kemény mérkőzés (futball karikatúra). Tus, akva... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rau-Tibor-1934-2000-Kemeny-merkozes-futball-karikatura-Tus-akvarell-papir-Jelzett-30~II2891015
2891015
10279
440
Beschreibung: Rau Tibor (1934-2000): Kemény mérkőzés (futball karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. 30x21 cm.
: ra