10355. 440. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Varga Mátyás (1910-2002): Szeged, 1985. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli kisebb szakadással, rézkarc ép, 29x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert