10491.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm