10476.
440. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Poll H jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 34x23,5 cm