10655.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz. vége körül, körbevágva / kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 32x23 cm körül