10644. 440. Gelaufene Fernauktion Stich
3 000 HUF
0 HUF
4 db Chic Parisien (női divatkép), 1900 körül. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Részben kissé foltos és kissé sérült. 44x32,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert