10643. 440. Gelaufene Fernauktion Stich
3 000 HUF
9
0 HUF
4 db Les Grandes Modes de Paris (női divatkép), 1910 körül. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Részben kissé foltos és kissé sérült. 34,5x27 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb