10635.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Francesco Novelli (1767-1836) után, Amedeo Gabrieli (1749-1817) metszése: Poenitentiae sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány apró folttal. Üvegezett fakeretben