10645.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 600 HUF
Héliodore Pisan (1822-1890), Gustave Doré (1832-1883): Jelenet. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24x19 cm