10600.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jean François Janinet (1752-1814) metszése: IV. Henrik francia király portréja. Színezett akvatinta, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 25x21,5 cm