11866.
440. Gelaufene Fernauktion
Antik
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Osztrák opálüveg edény, Innsbruck látványosságaival (olimpiai falu, stb.), fém fedéllel, 1970 körül. Jelzett, kis kopásnyomokkal, kopott fedéllel, m: 12 cm