11892.
440. Gelaufene Fernauktion
Antik
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.