12403. 440. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 800 HUF 7,43 EUR, 8,00 USD
0 HUF
Omega feliratú, ismeretlen eszköz, permetező alkatrész: kopott, korrózió, sérült, h: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert