12009.
440. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm