12078.
440. Gelaufene Fernauktion
Uhren
70 000 HUF
Ezüst (Ag) antik angol zsebóra, spindlis szerkezettel, nincs kipróbálva, kulcs nélkül, számlapja sérült. Jelzett szerkezet: Antoine Allier Paris. 1850 körül.