33446.
440. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 400 HUF
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti, sérült tokban T:AU,XF