11652. 440. Gelaufene Fernauktion Gläser
3 000 HUF
0 HUF
2 db Moser jellegű, arany festéssel díszített, uránzöld színű talpas üvegpohár, XX. sz. első fele. Jelzés nélkül, némi kopással, m: 8,5 cm, d: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert