11731.
440. Gelaufene Fernauktion
Gläser
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Antik, zöld kínáló, aranyozott, zománcfesttett díszítménnyel, erősen kopott, csorbákkal, d: 13 cm