11734.
440. Gelaufene Fernauktion
Gläser
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Olasz bordó és arany üveg kínálótál, etikettel jelzett (Firenze, Italia), kisebb kopásokkal, 19x19 cm