Irredenta emlék kupa. Mázas kerámia. Kis kopásokkal. Jelzett. m: 14 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/440/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Irredenta-emlek-kupa-Mazas-keramia-Kis-kopasokkal-Jelzett-m-14-cm~II2886938
2886938
11147
440
Art-ceramics
Beschreibung: Irredenta emlék kupa. Mázas kerámia. Kis kopásokkal. Jelzett. m: 14 cm.
: karap_norbert