10483.
441. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Sebesült katona és nővér. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm